31 Aralık 2008 Çarşamba

Saat 17.00 olmuşken ben evde milleti beklerken, bu gecenin ilk kadehini herkeslerin şerefine kaldırır 2009'un herkes için sağlık, aşk ve huzur dolu geçmesini diler, yanaklardan birer makas alır giderim efenim. Ama belli olmaz belki tekrar gelirim:) Mutlu olalım ya, aman ya, 2009'u da geçtim. Bugün mutlu olalım. Bu gece, bu saat, şimdi mutlu olalım. Bir yudum daha alalım buz gibi şaraptan, gidelim öpelim yanaktan:) Tamam oldu sevgi kelebeği kıvamına geldim. Hadi gelin artık yaaa....
Hani şey var ya, hmmm nasıl desem? Yılbaşı geceleri kırmızı bişey giyilir. Yeni olanı makbuldür. Şans getirir falan. Ben hayatımda ilk defa geçen sene uyguladım bunu. Bana yaramadı. Uğursuzluk getirdi falan da demek istemiyorum çünkü benim inandığım tek uğur Uğur Yücel.. hehe..
2008 bana hiç iyi gelmedi. Gördüğüm kadarıyla çok bi hayrını gören de yok. Bitsin gitsin, kar örtsün üstünü, alkol kapatsın bilincimizi. Hayatımın en boktan senelerinden biri olduğunu unutayım. Aslında 2009'dan umutluyum iyimserliklerine de giremeyeceğim. Ama en azından bu gece için umutluyum. Allah beterinden saklasın deyip zıplıyorum ben 2009'a. Sizi de bekleriz..